BROWN BROWN BROWN MAKEUP

februára 24, 2017

Prázdniny sa nám pomaly končia, tak dúfam, že ste si ich aspoň poriadne užili ako sa patrí - teda aspoň tí, ktorí ste už mali prázdniny. Mne sa tak celkom ešte nekončia, lebo idem na 3 týždne na prax takže sa v podstate nebudem učiť, ale myslím, že potom ma to všetko dobehne. A keďže som cez prázdniny nebola ani v robote, tak som mala dosť času na získavanie nových zručností v líčení, preto som asi dva články dozadu pridala na blog tiež líčenie, STAY WILD

Dnešné líčenie je veľmi jednoduché, pretože sa skladá len z jedného odtieňu - hnedého, ktorý som pomocou blendovacieho štetca dokonale rozblendovala. Malé množstvo som naniesla aj na spodnú líniu oka a následne rozotrela. Na spodné viečko som naniesla hnedú ceruzku, čím oko vyzeralo dokonale ohraničené. Pri mojich makeup-och určite nemôže chýbať zaujímavá linka, či namaľované riasy. Pre dokonalý finish som do kútika oka naniesla rozjasňovač rovnako ako pod obočie. Pre spestrenie makeupu som na dvoch fotkách použila aj hnedú ceruzku na pery, ktorá podľa mňa už bola trochu moc, ale tak ja som za tieto experimenty v líčení.
Produkty 
 • makeup - maybelline affinimat
 • bronzér - catrice
 • highlighter - paleta NYX butt nacket
 • obočie - ceruzka Miss Sporty 001 black, gél na obočie Essence - make me brown
 • oči - paleta NYX butt nacket, špirála Pupa Vamp!, hnedá ceruzka Pupa, očná linka Miss Sporty


Dúfam, že sa Vám líčenie páči, a moja otázka znie ako to vyzerá lepšie či s namaľovanými perami alebo radšej prirodzené?

 • Share:

You Might Also Like

19 comentários

 1. No pěkné, líbí se mi obě varianta, ta s tmavou rtěnkou je fakt wild, na denní nošení spíš s nude rty :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Krásne líčenie, veľmi ti takéto tmavé farby pristanú :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. perfektné ako vždy..tebe to snáď pristane všetko :))

  BeautyMuffin

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Toto je presne líčenie,ktoré sa mi páči. Keď som si líčila oči, vždy som šla do niečoho takéhoto, samozrejme trošku jemnejšieho. Ale musím povedať, že vyzeráš naozaj skvele, si strašne krásna, máš veľmi zaujímavé črty tváre. xx

  Simona | l i v e i n f o x w o r l d

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Krásné..líbí se mi, že je hodně tmavý, ale stále elegantní :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. ty si tak výrazný typ, že ti pristane aj to s rúžom :) ale asi mne osobne sa páči viac bez namaľovaných pier :) je to také odľahčené :)
  MakeUpByVeo

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Takéto zemité farby mám ja osobne veľmi rada :) skvelé!♥

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Líčenie sa mi páči, aj s hnedými perami, aj bez nich. :)

  Rebelliouslily

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Líčení je nádherné! :) A za mě určitě přirozené rty :)

  Another Dominika

  OdpovedaťOdstrániť
 10. Já ti nevím, ale tobě sluší snad úplně všechno ♥ Mně osobně se víc líbí varianta s hnědou rtěnkou, jsem pro takový divočiny :D

  Pauline's Tiny World

  OdpovedaťOdstrániť
 11. Hrozně se mi podobné líčení líbí, ale nemám na něj odvahu. jediné z čeho nemám strach jsou rtěnky a v podobném odstínu jako je tužka, bych brala hnedka jednu:)

  OdpovedaťOdstrániť
 12. Wau! Mne sa síce páčia prirodzené líčenia v nude odtieňoch, no na druhej strane sa mi tiež páčia také tie odvážnejšie, a to tvoje je dokonalé!♥

  OdpovedaťOdstrániť
 13. Jé, to je krásné, díky za inspiraci, třeba na nějaký ples :)
  www.gingernika.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 14. Mám rada líčenie v hnedej farbe, ale uprednostňujem aj na večer slabé a jemné hnedé odtiene. Mám úplne bielu pleť, takže by som vyzerala ako panda. Ty si trochu snedšia a môžeš si aj takéto tmavé farby kľudne dovoliť a budeš vyzerať skvelo :) !

  OdpovedaťOdstrániť
 15. Krásne líčenie :) Veľmi sa mi páči ten rúž! Ja som prázdniny síce nemala, no oddýchla som si (ako tak) ešte počas skúškového :)
  Caroline

  OdpovedaťOdstrániť
 16. Krása! Na den asi bez rtěnky, ale po setmění jedině se rtěnkou :)
  http://beautybookbyhana.blogspot.cz/

  OdpovedaťOdstrániť