PERFEKTNÝ MAKEUP | L´OREAL, MAYBELLINE, MAKEUP REVOLUTION...

mája 30, 2018

Hello! Dievčatá, konečne som znova späť a znova aktívna. Čo sa zabrzdilo? Jasné koniec piateho ročníka na strednej škole znamená len jedno - maturita. Najskôr to bola písomná maturita, potom praktické obhajoby a nakoniec to najhoršie - ústna maturita! Na to ako nás všetci strašili, že to to strašné, ja som si povedala, že sa pokúsim to zvládnuť bez stresu a vyplatilo sa. Naozaj sa to dá zvládnuť bez stresu a je to oveľa lepšie. Stres nieje vôbec dobrý!

A dneska? Dneska som ešte bola na dobrovoľnej maturite z francúzštiny. Naozaj som neverila, že to zvládnem a dokonca na jednotku. Som šťastná, že budem mať aspoň nejaký dôkaz, že tých 5 rokov na niečo bolo.

Ale dneska už dosť o škole. 1. L´oreal - True Match - toto je pre mňa jeden z najlepších makeupov ako som kedy vyskúšala. Je trošku tekutý, takže na leto ako stvorený. Dokáže urobiť nádherný, svieži a lesklý finish, čo je pre mňa top, keďže mám veľmi suchú pokožku. 
2. Maybelline - FIT me! - korektor, ktorý mi prišiel trošku dávnejšie od Mabelline. Maximálne krytie - môžem len odporučiť.
3. Trend it up - natural glow bronzer - na tento bronzér nedám dopustiť. U mňa bol veľký problém nájsť bronzer, ktorý by na mne bol vidieť. Tento od Trend it up som mala už cez zimu a pred nedávnom si si kúpila ďalšie balenie aj na leto. Áno, aj keď som opálená je super vidieť. 

4. Maybelline - Master Chrome (metalic highlighter), Makeup revolution - Rose (liquid highlighter) - tu som sa presne nevedela rozhodnúť. Tekutý mi naozaj lepšie drží na tvári ale zase chromový od Maybellinu je zase nádhernej farby a krásne presvetlí pokožku. Niekedy si dám aj ten aj ten :D

5. Mary Kay - fixačný sprej - nedávno som bola na predstavení noviniek od Mary Kay a medzi nimi sa nachádzaj aj spej na zafixovanie. Naozaj ma super výdrž a stal sa mojím veľkým obľúbencom.
Používate niektorý z mojich produktov, ktoré používam na bezchybný makeup ? Alebo ak nie, vyskúšali by ste niektorý produkt ? Určite mi dajte vedieť dole do komentárov.

 • Share:

You Might Also Like

6 komentárov

 1. jeej,ten bronzer Trend it up mám doma ešte nevyskúšaný, tak sa teším, či aj mne tak sadne :)
  a gratulujem k úspešným maturitám :)
  MakeupbyVeo

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Makeup od L'oréalu jsem měla také, byla jsem s ním spokojená, dovypotřebovala jsem ho celý, ale pak už jsem chtěla něco lehčího a pořídila si jenom BB cream :)

  Little Dreamer

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Mary Kay fixačný sprej mám doma a je fakt super, určite ho odporúčam. :)

  Rebelliouslily

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Od L`Orealu mám akorát Fit me! korektor a mám ho velmi ráda :)

  Maris Novotná

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Ten L´oreal jsem chtěla vždy vyzkoušet :)

  OdpovedaťOdstrániť